Dofinansowania na inwestycje i rozwój

dotacje dofinansowanie dla firm

Każda inwestycja w rozwój firmy wymaga dodatkowych źródeł finansowania, dlatego pomagamy w wyszukaniu na rynku takiego dofinansowania dla firm lub kredytu na rozwój firmy, który będzie odpowiadał jej potrzebom. Dofinansowanie dla firm może przybierać różną postać. Naszym Klientom pomagamy w wyborze i pozyskaniu środków finansowych na najdogodniejszych dla nich warunkach, wykorzystując w tym celu pełne spektrum dostępnych narzędzi.

Dofinansowanie dla firm Śląsk – Kompleksowa obsługa

To, co nas wyróżnia na rynku dotacji i dofinansowań dla firm to kompleksowe działanie, w ramach którego pomagamy w obsłudze dofinansowania/dotacji na każdym etapie realizacji projektu. Pomożemy w opracowaniu i przygotowaniu wniosków i wszelkich dokumentów związanych z pozyskaniem dofinansowania lub kredytu na rozwój firmy oraz przeprowadzimy przez cały proces projektu aż po jego rozliczenie. Dofinansowanie dla firm rozliczymy zgodnie z obowiązującymi przepisami, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej.

Dotacje dla firm Śląsk – pozyskiwanie funduszy z programów krajowych i lokalnych

Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnych przedsiębiorców oferujemy również kompleksową obsługę bezzwrotnych dotacji dla firm. Dotacje dla firm obsługujemy na każdym etapie procesu realizacji inwestycji – od przygotowania wniosku o przyznanie środków finansowych, przez realizację projektu zgodnie z przeznaczeniem środków z dotacji, aż po jej rozliczenie.

Dofinansowanie i dotacje dla firm – cały Śląsk

Od lat z sukcesami współpracujemy z przedsiębiorcami z całego Śląska. Wśród obsłużonych dotacji i dofinansowań posiadamy projekty zrealizowane na rzecz mniejszych i większych firm z dużych miast regionu (Gliwice, Katowice), jak i niewielkich miejscowości.

Przedsiębiorców starających się o dofinansowanie dla firm lub dotacje dla firm na inwestycje i rozwój zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z przedstawicielem Biura PROGRESS. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego źródła finansowania Państwa inwestycji.

Kredyty Inwestycyjne dla firm:

  • Kredyty inwestycyjne dla firm przeznaczone dla mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, posiadające siedzibę na terenie województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego lub prowadzące inwestycje na terenie tych województw.
  • Kwota kredytu inwestycyjnego od 10.000 zł do 600.000 zł
  • Oprocentowanie kredytu inwestycyjnego zmienne od 2,47% w skali roku

Kredyty Preferencyjne dla firm:

  • Kwota kredytu preferencyjnego od 200.000 zł do 4.000.000 zł
  • Oprocentowanie kredytu preferencyjnego zmienne od 0,49% w skali roku

Kredyty na rozpoczęcie działalności gospodarczej:

  • Kredyty na rozpoczęcie działalności gospodarczej przeznaczone dla osób z terenu województwa śląskiego zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą
  • Kwota kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej od 10.000zł do 50.000 zł
  • Oprocentowanie kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej 0,25%

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej:

  • Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej przeznaczone dla osób bezrobotnych z terenu województwa śląskiego
  • Kwota dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej to 23 000 zł
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejAkceptuję