Dofinansowania na szkolenia

szkolenia z dofinansowaniem unijnym, śląsk, katowice, gliwice

Szkolenia to inwestycja w rozwój wiedzy, umiejętności i kompetencji pracowników, która bezpośrednio przekłada się na rozwój firmy i wzrost jej konkurencyjności.
Zdając sobie sprawę z często wysokich kosztów szkoleń pomagamy naszym klientom w znalezieniu odpowiedniego dofinansowania na dokształcenie pracowników. Zajmujemy się przygotowaniem stosownych dokumentów a także końcowym rozliczeniem projektu. Z naszą pomocą każda mała i średnia firma może zorganizować lub skorzystać ze szkolenia z dofinansowaniem unijnym lub pozyskać krajowe dofinansowanie szkoleń dla pracowników, tym samym zwiększając swoją przewagę konkurencyjną i potencjał wzrostu.

Dofinansowanie dla firm krajowe:

  • Dofinansowanie dla firm mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw,
  • Poziom dofinansowania to 80% dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, 100% dla mikro.

Dofinansowanie dla firm Europejskie/Unijne:

  • Dofinansowanie dla firm mikro, małych i średnich przedsiębiorstw
  • Poziom dofinansowania do 80%.

Rozwój firmy to nie tylko inwestycje ponoszone na zakup nowego sprzętu. Nie można zapominać o pracownikach, gdyż to oni odpowiadają za jakość świadczonych usług i wizerunek Twojej firmy. Należy więc dążyć do ciągłego podnoszenia ich kwalifikacji i umiejętności poprzez zdobywanie nowej wiedzy. Pomogą Ci w tym szkolenia z dofinansowaniem unijnym, dzięki którym wykształcisz kadrę specjalistów, a tym samym przyczynisz się do wzrostu konkurencyjności swojego biznesu. Dofinansowanie szkoleń to usługa, dzięki której szkolenia dla małych i średnich firm stają się bardziej przystępne finansowo, a co za tym idzie możesz wyszkolić większą liczbę pracowników lub skorzystać z większej liczby zróżnicowanych szkoleń.

Dofinansowanie do szkoleń – Śląsk 

Działamy na terenie Śląska. Obsługujemy szkolenia dla małych i średnich firm z terenu całego województwa.  Pozyskać dofinasowanie do szkoleń dla przedsiębiorstw z miasta Gliwice czy Katowice to dla nas żaden problem, podczas gdy szkolenia z dofinansowaniem unijnym to dla Twojej firmy wielka szansa. 

Właścicieli oraz osoby zarządzające małymi i średnimi firmami działającymi w lokalizacji Śląsk zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na dofinasowanie szkoleń.

Szkolenia z dofinansowaniem – Gliwice

Oferujemy pomoc w znalezieniu odpowiedniej dotacji, z której zostaną pokryte koszty uczestnictwa pracowników w kursach branżowych. Pełnimy funkcję pośrednika między przedsiębiorcami a firmą szkoleniową, pozyskując dodatkowe środki na kształcenie podwładnych. Pomagamy także znaleźć odpowiednie szkolenia z dofinansowaniem na Śląsku, aby były zgodne z profilem Twojej działalności i niosły realne korzyści dla Twojej firmy.

Szkolenia z dofinansowaniem – Katowice

Samodzielne pozyskanie dotacji na kształcenie kadry pracowniczej wymaga poświęcenia sporej ilości czasu oraz znajomości procedur. Z naszej strony możemy Ci zaoferować kompleksowe usługi z zakresu szkoleń z dofinansowaniem unijnym. Powierzając nam to zadanie będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, a my zajmiemy się resztą. Wyróżnia nas:

  • skuteczność w pozyskiwaniu środków na kształcenie pracowników,
  • dostęp do aktualnej bazy programów operacyjnych oferujących szkolenia z dofinansowaniem na Śląsku,
  • atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy,
  • indywidualne podejście i pomoc na każdym etapie realizacji projektu.

Oferujemy pomoc w znalezieniu szkolenia z dofinansowaniem unijnym dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw niezależnie od branży. Wyróżnia nas skuteczność, dlatego jesteśmy w stanie zdobyć dotację, która w 80% pokryje koszty inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania z ofertą oraz skontaktowania się z naszymi specjalistami. Jesteśmy pewni, że znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, które pomoże Ci w dalszym rozwijaniu biznesu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejAkceptuję