Tarcza Antykryzysowa

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie odciska piętno na gospodarce, zarówno w wymiarze lokalnym, jak i globalnym. Aby przetrwać ten trudny czas, zachować miejsca pracy i utrzymać produkcję przedsiębiorcy mogą skorzystać ze wsparcia, jakie oferuje rządowa Tarcza Antykryzysowa. Tarcza Antykryzysowa to polski program rozwiązań rządowych wprowadzanych w związku z pandemią COVID-19 w Polsce. Narzędzia odstępne w ramach Tarczy podzielone są ze względu na rozmiar firmy. Program przewiduje wsparcie dla:

  • firm jednoosobowych,
  • mikrofirm (zatrudniających do 10 pracowników),
  • małych firm (zatrudniających do 50 pracowników),
  • średnich firm (zatrudniających do 250 pracowników),
  • dużych firm.

Podobnie jak w przypadku innych dotacji, fundusze w ramach Tarczy Antykryzysowej przyznawane są przedsiębiorstwom, które spełniają określone kryteria i przedstawią odpowiednie dokumenty. Bywa, że przygotowanie dokumentów do wniosku o pomoc jest bardzo złożone. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przedsiębiorców pomagamy w pozyskiwaniu funduszy i subwencji z programu Tarcza Antykryzysowa.

Tarcza Antykryzysowa – Katowice, Śląsk, Polska

Pomoc finansowa w ramach programu Tarcza Antykryzysowa dostępna jest dla przedsiębiorstw z całego kraju. Biuro PROGRESS pomaga skorzystać z niej przede wszystkim firmom działającym na terenie Śląska – dużych miast jak Katowice i mniejszych miejscowości jak Siemianowice Śląskie. Współpracujemy w tym zakresie z firmami niezależnie od ich rozmiaru, reprezentowanej branży czy profilu i specyfiki działalności. Zapewniamy kompleksową obsługę formalną:

  • pomagamy w wyborze narzędzia, w ramach którego wnioskujemy o subwencję,
  • pomagamy w wypełnieniu wniosku,
  • przygotowujemy niezbędne dokumenty,
  • rozliczamy dotacje,
  • czuwamy nad prawidłowym przebiegiem całego procesu.

Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji w ramach funduszy europejskich. Doskonale orientujemy się w obowiązujących przepisach oraz modelach wypełniania wniosków. Jesteśmy precyzyjni i staranni – czuwamy nad tym, żeby do przedkładanych wniosków o pomoc dołączone były wszystkie wymagane dokumenty. To znacząco przyspiesza proces rozpatrywania wniosków i ogranicza ryzyko ich umorzenia ze względu na braki formalne.

Przedsiębiorców zainteresowanych możliwością skorzystania z pomocy zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w określeniu formy pomocy, do uzyskania której uprawniona jest Państwa firma.